Хотілося спокою, – Бєсєдін про відхід з Динамо і реакцію Суркіса
Екснападник київського Динамо, Артем Бєсєдін, розповів, як відбувався його перехід в закордонний клуб. Зокрема він відзначив реакцію президента киян, Ігоря Суркіса.
В липні 2023 року Артем Бєсєдін покинув Динамо. Він перейшов у казахський Ордабаси на правах вільного агента.
Як Суркіс відреагував на відхід Бєсєдіна
Футболіст зазначив, що президент Динамо хотів аби він залишився, однак поставився з розумінням до його рішення.
Це було наше спільне рішення. Ми добре розійшлися. Ігор Михайлович Суркіс був не проти, щоб я залишився в Динамо, але водночас президент увійшов у моє становище, за що йому велике спасибі. Хотілося більше спокою для моєї багатодітної родини,
– розповів Артем Бєсєдін.
Довідка. У сезоні-2023/2024 гравець провів за Ордабаси 19 матчів, у яких забив три голи.
Відзначимо, що контракт Артема з казахським клубом діє до кінця 2024 року.
Джерело: sport.24tv.ua
ХОН МЬОН БО: «Підготовка в умовах високогір’я справді дуже допомогла»
ЛЕВАНДОВСЬКИ: «Українці реалізували більше моментів, ніж вони мали»
Костюк розкритикував Динамо і висловився про ситуацію Пономаренка
В Сергія Реброва з’явився конкурент – робота тікає від тренера
Мілевський дав прогноз на матч Шахтар – Крістал Пелас у Лізі конференцій
ХАЦКЕВИЧ: «Йому не потрібно тренувати збірну України, я просто не вірю»
Штори плісе в сучасному інтер’єрі: чому їх обирають замість класичних штор
Рідна мова в епоху англомовного контенту: як виховати любов до української
Яким має бути договір купівлі-продажу нерухомості: ключові умови, юридичні тонкощі та захист від ризиків
Mazda оновила для Європи найпопулярніший родстер в історії: оголошено ціни