“Навіть бутильовану”: Вагома причина завжди кип’ятити воду
Позбавляємося шкідливих бактерій і мікропластику.
Деякі люди вірять, що після кип'ятіння вода стає "марною" і "порожньою". Однак вчені дотримуються іншої думки, інформує Ukr.Media.
Співробітники Університету Цзінань (Гуанчжоу, Китай) встановили, що кип'ятіння вбиває шкідливі бактерії у воді та скорочує кількість мікропластику в ній майже на 80%.
При кипінні води гідрокарбонат кальцію перетворюється на карбонат кальцію (той самий "вапняний наліт"). Речовина створює на частинках мікропластику "оболонку" і змушує їх осісти на дні чайника.
В 1 л водопровідної води знаходять в середньому 5-6 шматочків мікропластику. Вони настільки маленькі, що вільно проникають в організм і накопичуються в клітинах людини. Накопичувальний ефект дає про себе знати згодом — в організмі виникають запальні процеси. Вчені звинувачують мікропластик у хворобах кишечника, діабеті, безплідді та виникненні дефектів у плода при вагітності.
Експерти рекомендують кип'ятити не тільки водопровідну, але й бутильовану воду. За даними дослідників, в 1 л води з пластикової тари може знаходитися близько 240 тис. небезпечних пластикових частинок.
Джерело: ukr.media
Від читання до результату: як отримувати максимум користі з нон-фікшну
Строковий чи на вимогу: який депозит принесе більше прибутку
Найкраща помада Flower Knows: поєднання краси та комфорту
Білборди Рівне: ефективне просування бізнесу
Семена моркови: на что обратить внимание перед посевом
Почему растениям в помещении нужен не просто свет, а правильная система освещения
New Balance 530: секрет комфорту, який підкорив вулиці