Олександр УСИК: «В такі моменти я просив свою дружину вдарити мене»
Український боксер згадав, як проводив час після перемоги над Ф’юрі
19 липня відбудеться бій за звання абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі (понад 90,7 кг) – на рингу зустрінуться український боксер Олександр Усик (23–0, 14 КО) і британець Даніель Дюбуа (22–2, 21 КО).
На одній з прес-конференцій Усик розповів, як проводив час після того, як у грудні минулого року переміг Тайсона Ф'юрі в реванші:
«Після бою з Ф'юрі я взяв лише два тижні відпочинку. Повернувся до Іспанії зі своєю командою, бігав, їздив на конях та плавав, але цього було недостатньо. Я старанно тренувався. Займався фітнесом, це були регулярні, але важкі тренування. Також боксував з тінню.
Потім я повернувся додому і продовжив постійно тренуватися – неділя була єдиним вихідним днем, щоб помолитися в церкві. Щоразу, коли я проходив повз дзеркала, то приймав боксерську стійку і боксував з тінню: бах, бах, бах і переходив в іншу позицію.
Іноді моя дружина проходила повз, і в такі моменти я казав їй: «Удар мене, вдар мене!». Але вона просто цілувала мене, щоб я замовкнув і зупинився», – згадав Усик.
Читайте також: «Він переживав». У команді Дюбуа заявили, що змогли зачепити за живе Усика
Джерело: sport.ua
ЛЕВАНДОВСЬКИ: «Українці реалізували більше моментів, ніж вони мали»
Костюк розкритикував Динамо і висловився про ситуацію Пономаренка
В Сергія Реброва з’явився конкурент – робота тікає від тренера
Мілевський дав прогноз на матч Шахтар – Крістал Пелас у Лізі конференцій
ХАЦКЕВИЧ: «Йому не потрібно тренувати збірну України, я просто не вірю»
КОМПАНІ: «Для мене кожен титул – як перший»
Від читання до результату: як отримувати максимум користі з нон-фікшну
Строковий чи на вимогу: який депозит принесе більше прибутку
Найкраща помада Flower Knows: поєднання краси та комфорту
New Balance 530: секрет комфорту, який підкорив вулиці